photo10686060676

اخبار روزانه

منتشرشده در اخبار روزانه

اجرای طرح عجمیان در هفت منطقه و به تعدادسیصد و هشتاد فضای اموزشی

خرداد 30, 1403 Hit: 58
اجرای طرح عجمیان در هفت منطقه و به تعدادسیصد و هشتاد فضای اموزشی

اجرای طرح عجمیان در هفت منطقه و به تعدادسیصد و هشتاد فضای اموزشی 

 
دومین جلسه پیگیری طرح شهید عجمیان، که در تابستان سال جاری توسط  ادارات کل نوسازی توسعه وتجهیز مدارس و آموزش و پرورش و همچنین گروه های جهادی اجرا می شود،  در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۳۰ در محل دفتر مدیر کل نوسازی مدارس استان تشکیل گردید. 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی و مدارس مقرر گردید :مدارس مجری طرح پس از باز شدن سامانه اتناب نیازمندی خود را در این سامانه
به جهت پیگیری های قرارگاه، بارگذاری نمایند. 
 
مدیر کل نوسازی مدارس گفت: شناسایی خیرین و گروههای مردمی، استفاده از ظرفیت مردمی و همچنین ظرفیت هنرآموزان هنرسـتانها و استادکاران در کنار گروههای جهادی انجام گردد. 
 
حمره بیان داشت: در اجرای این طرح از ظرفیت بسیج دانش آموزی، قرارگاه معاونت متوسطه آموزش و پرورش،  بسیج فرهنگیان، معلمان جهادی و گروههای جهادی دانش آموزان استفاده بعمل آید و اهم اقدامات طرح شهید عجمیان در تمامی مراحل عملیات مدنظر قرار گیرد. 
 
مدیر کل نوسازی و مدارس استان در ادامه گفت: طرح موضوع شهید عجمیان جهت حمایت استاندار محترم و استفاده بهتر از ظرفیت های استانی در شورای آموزش و پرورش مطرح گردد.
حمره در پایان گفت:  این مراسم افتتاحیه طرح شهید عجمیان  در یکی از مدارس که پس از بررسی کارشناسی و انتخاب توسط دبیر قرارگاه عدالت تربیتی استان جناب اقای الله وردی و معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکتهای مردمی نوسازی مدارس جناب مهندس پیرانی برگزار گردد.
 
روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام
خواندن 58 دفعه

نکته آموزشی

یمانکاران محترم طبق ماده 52 شرایط عمومی پیمان یک ماه پس از تایید صورتحساب نهایی و پس از دریافت مانده مطالبات ضروریست با مراجعه به واحد حقوقی نسبت به تایید تسویه حساب نهایی قرارداد فی مابین اقدام فرمایند.

کتاب های اموزشی

 کتاب الکترونیک                              دانلود 

کتاب آشنایی با لوازم مورد استفاده در تابلو برق         دانلود

آموزش اتوکد                 دانلود

تاریخ بروزرسانی:   1403/03/22

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل نوسازی مدارس استان ایلام می باشد

طراح : مهندس رضا عزیزی - سال 1394